Kterak jsem ,,cvrčela” na královnu

Už od dětství jsem měla pitný režim, který by se skvěle hodil do doby, kdy dojde voda. Pitná voda, ne ta mořská. Nikdy jsem s tím ale neměla problém. Moje tělo čerpalo vláhu v dětství z vodovejch zmrzlin a později z piva či vína. A všichni jsme byli spokojeni. Než jsem se přestěhovala do Vietnamu. Tam můj příběh začíná.

Tehdá byl vlahý páteční večer. V ulicích už začínalo být rušno a chodníky zaplavovaly skupinky poskrovně oděných menád lačnících po dotyku (peněženky) nějakého sexpatriota ze západu. Já a má skupina přátel jsme seděli nad orosenými půllitry a hořekovali nad nesnesitelnou lehkostí bytí, když v tom!

Když v tom jsem ucítila potřebu. Jednou, dvakrát, třikrát no ba i čtyřikrát! No a když jsem běžěla na onu místnost po páté za 12 minut, tak mi to všechno došlo. Nestihla jsem se ještě ani vzpamatovat z jet lagu a už mé tělo svíjela bolest ze zánětu onoho bájného, pro mě ještě donedávna neznámého, zánětu močového měchýře. Musela jsem jednat rychle. Vrátila jsem se ke stolu, kopla do sebe zbývající 4/5 piva a zatahala milého za rukáv, že potřebuji do lékárny a domů.

V lékárně jsme se chvilku dohadovali. Já neuměla vietnamsky a holky neuměli anglicky. Po tom, co mi nacpali druhý antibiotika a já jim zase nacpala před obličej telefon s vietnamským (asi špatným) překladem. Nakonec přede mne postavily Domitazol a tak jsem to čapla, dala jim tam 20, 000VND a bežela domů.

Někde jsem četla, že lidé, kterým se chce zrovna na záchod, dělají moudřejší rozhodnutí. Tak to se asi nevztahuje na období zánětů. Ty léky, kterém jsem čapla jen protože to byly první, které jsem neznala a taky jsem už fakt nutně potřebovala na záchod, totiž obarvily mé výměšky do odstínu #royalblue. Co bylo ale lepší. Ty léky totiž zprostředkovaně obarvily celou toaletu! A to nešlo dolů!

Tak jsem cca týden obnovovala stopy po mém počínání, které by odhalil i Dr. Watson. Nyní jsou to ale dva týdny nikde nic. Ono prokletí se zlomilo a zanechalo za sebou jen historku a trochu toho studu.

Co z toho plyne? Lidi, není to sranda. V Asii fakt pijte aspoň ty tři litry denně.

2516942_426572

#royalblue

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s